bayrak teknopan en
logo teknopan

hakkımızda

TEKNOPAN 2001 yılında, gelişen endüstriyel otomasyon ve elektrik/elektronik piyasasında faaliyet göstermek üzere İzmir’de kurulmuştur. Bulunduğumuz sektörde sürekli gelişen, yenilikçi ürünler sunan ve piyasadaki yerini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan bir firmayız. Sunduğumuz eşsiz tedarik hizmeti ve satış sonrası ağımız ile Türkiye piyasasında önemli isimlerden biri olmak için yolumuza devam etmekteyiz.
İşimizi severek yapıyoruz.
Kaliteli, uygun fiyatlı, çözüm odaklı çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında tutan ekibimiz ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermek adına elimizden gelenin en iyisini sunmak için çalışmaktayız.
İşimizde daha iyi olmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ihtiyaçları yakından takip ediyoruz.
Gerek yurt içinde gerek yurt dışında da çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, uluslararası standartları göz önünde bulundurarak piyasanın ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir.
Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çalışmak.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden ekibimiz ile sizleri bu gelişmelere karşı bilgilendirmek ve gereken teknik desteği sağlamak adına yeni fırsatlar oluşturmaktayız.

vİzyon

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ekonomik çözümleri, hizmet ve ürün çeşitliliğini koruyup, konforlu ve yüksek teknoloji ürünleri ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında sektörünün lider firması olma yolunda ilerlemek.

mİsyon

Teknolojik gelişmelere açık, yenilikçi ve donanımlı kadromuzla firmaları hiçbir koşulda zaman kaybına uğratmadan, sorun üreten değil çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek.